درباره شعبه شاندیز

شعبه شاندیز از گروه رستورانهای سدروس در شهریورماه 1394 با فضایی متفاوت و امکانات
رفاهی – تفریحی بیشتر، در مسیر شهر توریستی – سیاحتی شاندیز راه اندازی گردید.

امکانات این شعبه عبارتند از:

  • رستوران با ظرفیت ۱۰۰۰ نفر با دارا بودن میز اردور روزانه و منوی متنوع از غذاهای ایرانی
  • تالار پذیرایی با ظرفیت ۴۵۰ نفر جهت مجالس شادی و عروسی با اتاق پرو و سفره عقد بسیار زیبا
  • سالن همایش با ظرفیت ۵۰۰ نفر و سالن VIP
  • فضای زیبا و دلنشین محوطه موسوم به “باغ ایرانی” که درآن جهت ایجاد شور و نشاط، با الهام گیری از “برکه آب” و ایجاد رودخانه مصنوعی، نورپردازی و آب نماهای متنوع فضایی مفرح و دلنشین ایجاد شده است. همچنین در این محوطه چندین آلاچیق شیک جهت صرف غذا و استفاده از سایر امکانات در نظر گرفته شده است. درکنار این محوطه، فضای پارک کودک، مجهز به انواع وسایل بازی و سرگرمی کودکان دلبند شما میباشد.

خدمات

شا-خدمات
پارک کودک

بازی ،نیاز اولیه و ضروری کودکان است و هر چه امکان پرداختن آنها به بازیهای سالم و سازنده بیشتر باشد، فکر و ذهن و جسم آنها بهتر پرورش می یابد و خصوصیت های اجتماعی آنها بهبود می یابد. نقش بازی در رشد ذهنی کودک انکارناپذیر است. بازی کردن در دوران کودکی یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که یک کودک می تواند انجام دهد و این کار برای او شادی آور و شیرین است. یکی از مکان هایی که کودکان آن را بسیار دوست دارند پارک است اما امروزه پارک های بسیاری در سطح شهرمان وجود دارند که از نظر امنیتی و وسایل بازی مناسب نیستند اما در مجموعه شاندیز توانسته ایم محیط امن و فرح بخش و سالمی را جهت بازی کودکان عزیز شما فراهم آوریم.

شا-خدمات2
موسیقی زنده

سالهای سال است که گفته می‌شود موسیقی می‌تواند به کاهش و مدیریت استرس کمک کند. گوش دادن به موسیقی ملایم و آرامشبخش می‌تواند روشی موثر در غلبه بر استرس باشد. یکی از شگفت انگیزترین اثرات روانی موسیقی این است که می‌تواند ابزاری مفید در کاهش وزن باشد. هوای پاک و صدای طبیعت و موسیقی با تغذیه مرتبط است و در زمان صرف غذا می تواند طعم آن را بهتر کند . بنابراین بهتر است صرف غذا همیشه در محیطی آرام و با موسیقی ملایم و با ریتم طبیعت همراه باشد. بنابراین ما در مجموعه گروه رستوران های سدروس تلاش کردیم که با اجرای موسیقی زنده این امر را امکانپذیر نمائیم و محیطی آرام و دلپذیر را برای لحظات و اوقات شما فراهم نمائیم.

شا-خدمات3
گریم کودکان

در سالهای نه چندان دور پدیده گریم کودک در دنیای فانتزی کودکان رواج پیدا کرد و در طی مدت کوتاهی به دلیل استفاده از رنگ های زنده و شاداب بر صورت کودکان به سرعت تبدیل به یکی از زیباترین و دوست داشتنی ترین فانتزی های دنیای کودکان و والدین آنها شد. گریم کودک یکی از شاخه های به شدت محبوب در میان مادران و کودکان است که در سالهای اخیر مورد استقبال چشمگیر خانواده ها قرار گرفت. برای انجام گریم کودک به شکل صحیح باید اصول و قواعد استفاده از رنگ ها و طرح ها را در نقاشی چهره کودکان رعایت کرد و کلیه موارد بهداشتی و سلامتی را برای انجام آن به کار گرفت. گریم رایگان کودکان هر شب در شعبه شاندیز انجام میشود.