درباره شعبه رضاشهر

شعبه رضاشهر مجموعه رستوران‌های سدروس، یکی از خاص‌ترین شعبه‌های رستوران سدروس است.این شعبه در تیرماه 1393 به عنوان دومین شعبه از گروه رستوران‌های سدروس در مشهد به آدرس رضاشهر، نبش دعبل خزائی12 با ظرفیت 350نفر با دراختیار داشتن دو سالن جهت سرو غذا و برگزاری مجالس، در دو فضای سالن و فضای تابستانه(باز)، کترینگ فعال با ارسال رایگان غذا به سایر نقاط، و امکانات مدرن طبخ، آغاز به فعالیت نمود..

محیط این شعبه در عین حال که برای قرارهای کاری میان روز بسیار مناسب است، محیطی گرم و خانوادگی را برای صرف وعده غذایی کنار خانوادتان فراهم می‌سازد.

تیم حرفه‌ای پخت و پذیرایی میهمانان در این شعبه، با هدف رفع نیاز‌های شما، نهایت تلاش را دارند تا شما بهترین تجربه از میل کردن غذای سالم و با کیفیت را از ناهار تا شام در محیطی آرام داشته باشید. خدمات ویژه‌ای شامل میز اردور، واحد کترینگ فعال با ارسال غذا به تمام نقاط مشهد به منظور افزایش سطح رفاه شما عزیزان در این شعبه در نظر گرفته شده است

بیرون برهای سدروس

ارسال غذا در مجموعه رستوران سدروس شعبه رضاشهر، با رعایت کلیه نکات بهداشتی و بسته‌بندی اصولی انجام می‌شود. همچنین کلیه سفارشات، متناسب با تعداد آن‌ها، با موتور حمل وغذا با بالاترین کیفیت و کاملاً گرم تحویل مشتریان عزیز میگردد. کلیه نکات بهداشتی در تمامی مراحل آماده‌سازی، بسته بندی و ارسال سفارشات رعایت می‌شود. همچنین با بهره‌گیری از پیک‌های حمل غذا، تمامی سفارشات، تازه و در دمای مطلوب تحویل داده می‌شود.